Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: sobota, 15-12-2018
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

50 lat minęło...

Dwadzieścia par z gminy Dąbrowa obchodziło "Złote Gody". W tym zacnym gronie znaleźli się państwo: Zofia i Stanisław Dziedzic z Lipowej, Alina i Jerzy Grzegory z Ciepielowic, Zofia i Józef Hyla z Chróściny, Maria i Józef Kandziora z Karczowa, Genowefa i Jan Kotynia z Dąbrowy, Anna i Ernst Kutz z Chróściny, Hildegarda i Stefan Lichy z Mechnic, Maria i Ryszard Lyga z Niewodnik, Gizela i Bernard Malek z Żelaznej, Beata i Feliks Marciszewski z Chróściny, Irmgarda i Joachim Pacuła z Niewodnik, Krystyna i Bogdan Radziewicz z Mechnic, Anna i Oswin Raida z Chróściny, Barbara i Erwin Rokita z Chróściny, Barbara i Józef Sosnik z Żelaznej, Stanisława i Romuald Sypioł z Sokolnik, Gertruda i Józef Tarociński z Żelaznej, Dorota i Piotr Wypich z Żelaznej, Gertruda i Hubert Zowada z Chróściny, Jadwiga i Czesław Cesarz z Mechnic oraz Zofia i Franciszek Kajda z Prądów.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył jubilatom wójt Marek Leja. Małżonkowie otrzymali też listy gratulacyjne i bukiety kwiatów. Nie zabrakło również życzeń i toastu wzniesionego lampką szampana. Uroczystość w urzędzie gminy zakończyła się wspomnieniami przy kawie i cieście.

 

 

Data publikacji: 11-10-2018 16:57
Data modyfikacji:
 12-10-2018 18:19
Opublikował: Marek Jary
Modyfikował: Marek Jary
Powrót do poprzedniej strony »